Březen 2014

FRIENDS TAG

31. března 2014 v 22:29 | Barbara |  tags
ahooi, dneska mám pro vás další tag - FRIENDS TAG, tentokrát s mojí kamarádkou nejlepší Mirkou, která odpovídala na otázky ohledně mě..pokaždý se trefila, ikdyž sem jí párkrát musela napovídat..enjoy it


koncerty - březen

30. března 2014 v 14:25 | em |  events
Tak březen zase za náma, a já tu pro vás mám další koncerty, na kterých jsem byla:)..
S tím, že mi odpadlo pár akcí začátkem měsíce, jsem se na první koncert za měsíc březen dostala až 15.3. Byla to 9. Rockparty, kde hráli kapely Plexis, Visací zámek a Nutno dodat. Koncert se konal ve Vimperku..
Já, protože jsem tam jela nějaký 2 hodiny, jsem nevypočítala za jak dlouho tam autem budu, a tak jsem dorazila o něco později. Byla jsem totiž ještě vyzvednou kamarádku. Do Zlatý hvězdy jsem dorazila když Plexis dohrávali asi poslední dvě písničky. Když dohráli, tak nějak sem si tam našla moje kamarády, abych mohla pokecat ještě dřív, než začnou hrát Visáči, a já nic neuslyším. No, Visáči byli super jak se dalo očekávat! ..Poslední hráli moji kamarádi z Nutno Dodat. Ani těm není co vytknout ♥ Protože jsem vyhrála jednu jejich soutěž, měla jsem vstup zadarmo+mi dali ještě jejich nové tričko a cedečko, který už mám takže tohle mi sebrala kamarádka :D..
Tak schválně, jestli se vám to tričko líbí tak, jako mě:)

PixWords - ANSWERS

29. března 2014 v 16:00 | em
Exování piva je už out..teď všichni hrajou PixWords :D!
O téhle hře už nejspíš mnozí z vás slyšeli..já sem si jí stáhla někdy začátkem týdne jednou ve škole, protože sem v mobilu žádnou hru nechtěla a chtěla jsem se nějak zabavit..pak až sem zjistila, jak moc lidí tuhle hru hraje taky.
V podstatě se jedná o logickou hru, kde musíte pomocí obrázků doplňovat kšížovku. To, co vidíte na obrázku jako nápovědu, ne vždy musí znamenat danou odpověď a v tom je možná kouzlo celé hry. na netu jsem našla odpovědi na 1 500 obrázku a právě s temi se chci s vámi podělit..(doufám, že tu pak budu mít víc návštěv! :D)
Obrázky jsou rozděleny do několik skupin podle toho, CO NA OBRÁZKU vidíte..
Lidé, zvířata, historie (sochy, významní lidé apod.), zvuk a hudební nástroje, příroda (voda, vítr, sucho, asteroid...), jídlo (-pití, suroviny, houby, ovoce a zelenina) a poslední kategorie zahrnuje směsici věcí, které se do jiných kategorii nehodily...
Tak tady to máte:).


Bolí tetování?

28. března 2014 v 19:02 | em |  opinions
Bolí tetování?
To je nejčastěji pokládaná otázka mých kamarádů po zjištění, že mám tetování..
Tetování se mi na lidech líbí strašně moc! Už dlouho jsem taky nějaké chtěla..Minulý týden jsme si ještě s dvěmi kamarádkami co se mnou chodí na obor řekli, že si necháme vytetovat stejná tetování-malinkej foťáček..V pondělí jsme to navrhli a už v úterý po škole se šlo na věc..foťáček byl jasnej už od začátku. Chtěli jsme, aby nám to připomínalo střední, fotit budeme pořád! :D :) Vybírali jsme z několika šablon, které jsme našli na internetu. Nakonec zvýtězil úplně nejjednoduší foťáček..
Chtěli jsme něco takového..ale nakonec jsme si to stejně nakreslili sami a trošku jinak :). S Nelkou jsme si foťáčky nechali vytetovat obě na pravé zápěstí. Nela z vnitřní strany a já z vnější. Až do poslední chvíle jsem se nemohla rozhodnout, kam to chci nechat vytetovat..Anička si nechala udělat trošku větší foťák a za krk. Vypadá to super! :)
A teď už se konečně dostávám k tomu, jestli tetování bolí, a k čemu takovou "bolest" přirovnat...Vždycky sem nechápala proč mi nikdo kdo má tetování není schopnej říct ani přibližně, k čemu by se to dalo přirovnat..teď už chápu :D. TETOVÁNÍ NEBOLÍ..a jestli jo, tak je to příjemná bolest..záleží taky na místě, kde si tetování necháváte dělat..za krkem to bylo Aničce prý dokonce příjemný..nejhůř na tom byla asi Nela, která si to nechávala dělat přímo na kloub...dá se to všechno ale vydržet..
nepíšu to proto,že bych se chhtěla vychloubat, nebo tak něco..to vůbec :D ..píšu to protože si myslim, že by to mohlo zajímat někoho kdo nad tetováním uvažuje..já totiž taky předtím hledala na internetu různý názory jestli to bolí, kolik to stojí a tak..:)

Únorové koncerty

6. března 2014 v 18:26 | Barbara |  events
Pořád žiju..ikdyž to tak asi moc nevypadá :D
ÚNOR 2014
nechce se mi moc přemýšlet, takže pokud jde o koncerty za tenhle měsíc, na který jsem byla, vzpomínám si jenom na dva, který byli koncem měsíce.
Byl to koncert FLZ a Nutno Dodat ve Strakonicích a koncert kapely Lola Běží v Sedlčanech.
Do Strakonický křemelky jsem se vydala 21.2. vlastně úplnou náhodou. Den předtím - ve čtvrtek 20.2. večer jsem se tak nějak rozhodla, že bych tam možná mohla..no a tak jsem se ještě odpoledne jela podívat do Plzně, a kolem šestý jela zas do Strakonic, kde mě vyzveli kluci z ND...Nutno dodat měli hrát první, někdy v 9. Koncert odehráli jako obvykle skvěle :). Taky kapela FLZ se mi strašně líbila a určitě bych je zase chtěla někdy slyšet! :)