Únorové koncerty

6. března 2014 v 18:26 | Barbara |  events
Pořád žiju..ikdyž to tak asi moc nevypadá :D
ÚNOR 2014
nechce se mi moc přemýšlet, takže pokud jde o koncerty za tenhle měsíc, na který jsem byla, vzpomínám si jenom na dva, který byli koncem měsíce.
Byl to koncert FLZ a Nutno Dodat ve Strakonicích a koncert kapely Lola Běží v Sedlčanech.
Do Strakonický křemelky jsem se vydala 21.2. vlastně úplnou náhodou. Den předtím - ve čtvrtek 20.2. večer jsem se tak nějak rozhodla, že bych tam možná mohla..no a tak jsem se ještě odpoledne jela podívat do Plzně, a kolem šestý jela zas do Strakonic, kde mě vyzveli kluci z ND...Nutno dodat měli hrát první, někdy v 9. Koncert odehráli jako obvykle skvěle :). Taky kapela FLZ se mi strašně líbila a určitě bych je zase chtěla někdy slyšet! :)


Lola u nás hrála taky v pátek, 28.2...a mě se tam vůůůůbec nechtělo, byla jsem strašně unavená, ale protože jsem slíbila kamarádkám, který tam slavili narozeniny že celou akci nafotim nakonec jsem tam šla. Nejdřív hrála místní kapela Dumplings boys a pak přišla na řadu Lola. Když začli, ani v nejmenším jsem si nevyčítala, že jsem tam šla! Ikdyž já tohle moc neposlouchám, hudba těch kluků je vážně dost dobrá! :)
na konci března zas očekávejte nějakej podobnej článek, březen mám totiž docela narvanej takovýma akcema..:D
fotky sem fotila já, of koz.


Odkazy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama