Červen 2014

koncerty červen 2014

30. června 2014 v 23:06 | Barbara |  events
AHOJ!
Omlouvám se za delší neaktivitu, ale minulý týden jsem byla dost zaneprázdněná. Protože vysvědčení dopadlo relativně dobře, mohla sem si na celý víkend zaject na šumavu :3
A to je vlastně článek o akcích, které jsem stihla za měsíc červen. Takže, začnu od konce..(fuck system :D)
28.6. Jsem byla ve Čkyni na NaEXfestu, kde hráli moji oblíbenci First Class Ticket, Nutno Dodat a pankáči Cela pro Klárku + další kapela, nevím název, moc se mi nelíbili :). Při první kapele jsem se teda docela nudila, ale ne dlouho. Zachvíli totiž dorazila Gabča (http://music-life-story.blogspot.cz/) a natočili jsme pro vás vlog!! :D V podstatě se mi líbí jenom kvůli tomu, že jsme tam my dvě, a ještě FCT :D! ale aspoň vidíte, kolik tam bylo hned ze začátku lidí :D ..prvních 100 piv zdarma,no :D..

Letní recepty

22. června 2014 v 18:20 | Em-ily |  recepty
No a aby těch receptů nebylo málo, mám tu pro vás pět jednoduchých receptů na léto.
Jako první tu mám

Citronovo-Meduňková Limonáda

Myslím, že je to víc než jasný. Prostě do džbánu nalejete vodu, vymačkáte do ní čerstvou citronovou šťávu a navch dáte kolečka citronu a čerstvou meduňku, popřípadě můžete přidat i mátu. A než se do toho pustíte, doporučuju nechat chvíli vychladit ))

klauzury 2014

20. června 2014 v 13:17 | Em-ily |  foto
taak,klauzury mám konečně za sebou!!
Jde o fotografické zkoušky, ke kterým jsme dostali za úkol, nafotit dokument o šesti fotkách na téma Recyklace 21.století. Před týdnem jsem vás prosila o radu, protože mě pořád nic nenapadalo :/ :D..děkuju všem, co se mi snažili poradit. Inspirovala jsem se, ale nakonec z toho vzniklo neco úplně jiného :D ..
Měli jsme tedy odevzdat šest fotek+obhajobu. Dostala jsem 11 bodů z 15. Nejvíc bodů co jsem kdy z klauzur dostala :D ..
A tady jsou teda ty fotky. Absolutně jsem s tím nebyla spokojená, protože dobrý fotky byli tak tři, ostatní se mi zdají přesvícený, nezaostřený a nebo rozmazaný :D ..ale tak hlavně že to mám úspěšně za sebou...:D
Neměla sem možnost to naskenovat, takže aspoň takhle..

CANON EOS3000

Kapelní trička

17. června 2014 v 12:45 | Em-ily
Tak! A jsem tu s dalším článkem..tenhle článek jsem vám sem chtěla dát už dávno, ale nikdy jsem nedala všechny věci co k tomu potřebuju dohromady..až dneska, takže tady to je! :)

Rozhodla jsem se totiž, že vám nafotím všechny moje kapelní trička+jsem tam přidala nějaké kšiltovky, podkolenky, tašky přes rameno, a jednu mikinu..:D
Od hodně mých oblíbených kapel si buď věci objednávám, a nebo si je kupuju na koncertech:)..Moje první kapelní tričko bylo tričko Guns'n'Roses, od mojí mamky..:D
Některá trička, jak je určitě vidět, jsem si vyráběla sama..jedno Pipes and Pints, ATD a další Friendly Fire...

A co vy, taky máte doma nějaké kapelní trička??

Odkazy

16. června 2014 v 14:15 | Em-ily |  opinions
Dneska tu pro vás mám pár super odkazů, které prostě musíte znát! )))


Nekteré z vás asi budou znát.
Zachvilku tu máme léééto a plno příležitostí. Každý z vás už si určitě řekl, že si najde nějakou brigádu. Jenže co když vám je třeba ještě patnáct a nikam vás nevezmou?? V létě budete mít plno času. Věnujte chvilku k protřídění skříní. Určitě tam najdete plno věcí, které už nenosíte, ale jiným holkám by se ještě mohli líbit. A právě k tomu votoč vohoz slouží. Můžete tu nabízet různé oblečení nebo doplňky, ale samozřejmě i kupovat. A to mnohokrát za super ceny :) ..
I já tu mám PROFIL.


Píšu Ti..

14. června 2014 v 17:03 | Em-ily
Kdy jste naposledy napsali někomu dopis??
Myslím, ten klasický dopis. Který napíšete na papír, zabalíte do obálky, a pošlete někomu, koho máte rádi..
Já jsem si dřív dopisovala s dvěma holkama, které ode mě bydleli asi 3-4 hodiny a spojovalo nás jen to, že jsme milovali Bena Cristovao :D ..:) Psali jsme si asi dva roky..bylo to fajn, čekat na dopis..a pak luštit, co že mi to holky vlastně napsali..beztak to byli fajn časy..ale to už je tak 4 roky dozadu. Po nějaký době jsme měli možnost se spolu konečně vidět. Bylo to fakt nezapomenutelný..S jedou z těch holek se vídám dodnes..dokonce studujeme asi jenom 2 hodinky od sebe, takže jsem byla ráda, když se nedávno došla podívat na mojí výstavu v Hradci :3..
Goodreads | Anna and the French Kiss (Anna and the French Kiss, #1) by Stephanie Perkins — Reviews, Discussion, Bookclubs, Lists

VEGANOTIC 1/200

13. června 2014 v 17:49 | Em-ily |  recepty
Tak, jak už jsem před nedávnem psala, rozhodla jsem se, že zvládnu všechny recepty ze stránky VEGANOTIC.CZ
Protože, jak už o mě jistě víte, se s kuchyní moc nekamarádím, začla jsem něčím lehčím..

1/200

Těstoviny s krémovou omáčkou, rajčaty a lilkem
Celý recept najdete TADY!

VEGANOTIC.CZ

10. června 2014 v 12:00 | Em-ily |  recepty
No a když už jsme u toho vaření a pečení (haha) tak jsem se rozhodla, že začnu dělat recepty podle stránky http://www.veganotic.cz/. A jo, udělám je úplně všechny! :D :))
Je to úplně boží stránka plná veganských receptů. Tenhle web píše sympatická slečna Bižu, která je vegankou už téměř 9 let :)).
Recepty jsou rozdělený do mnoha kategorií jako jsou třeba Dorty, Hlavní jídla, Snídaně, Omáčky, nebo třeba jídlo s tofu.
Nic takovýho by mě asi nenapadlo nebýt filmu Julie a Julia, e kterém hraje hlavní roli právě Julie, která se rozhodne uvařit všechny recepty z kuchařky od Julie Childové a píše o tom blog. Dala si za úkol, že za rok musí uvařit všech nějakých 350 receptů..:)

Takže cooming soon! :D..už se na to strašně těším! )

JInak po celé léto bude tady na mém blogu probíhat soutěž. O co půjde se ale dozvíte až na konci měsíce :). Tak doufám, že se někdo zapojí.)
Taky se budu snažit sem dávat víc článků stejně jak tomu bylo před nedávnem. Poslední dobou jsem vás totiž dost zanedbávala, vím -_- :D..

Trdelník

8. června 2014 v 12:03 | Em-ily |  recepty
Dneska tu pro vás mám další recept.
Tentokrát jsem zkoušela dělat TRDELNÍKY :3. Protože bydlím ve městě, kde stánky s touhle dobrotou potkám nejmíň 5x za den..a skoro vždycky na to mám strašnou chuť :D..
Čekala jsem teda těžší recept..takže to není nic těžkého:) ..a jak já vždycky říkám, když jsem to zvládla já, zvládnou to všichni :)

Nádherné bytosti

6. června 2014 v 17:42 | Em-ily |  books
Tak jsem se překonala, a konečně jsem dočetla knížku Nádherné Bytosti, což je první díl čtyřdílné série Kroniky prokletých zaklínačů :3 ..Možná to zní nudně, ale je to fakt krásná knížka..dokonce existuje i film, který je natočen na motivy této knížky..opravdu jenom na motivy..tady fakt platí pravidlo, že knížka je na 100% lepší než film -_-. Já teda film viděla ještě předtim, než mi Mirka tuhle knížku půjčila, takže mi připadal super..ale s knížkou se to fakt nedá ani srovnávat :)