Srpen 2014

Czech 5SOS Fam meet-up

26. srpna 2014 v 12:22 | Barbara
Včera se v Praze konal sraz českých fanoušků kapely 5 seconds of summer.
Uhm, těšila jsem se moc!
Měli jsme sraz v 1 hodinu na Václaváku, kam nás dovedla moc hodná Hanička ♥. Bez ní by jsme to s bráchou totiž asi těžko našli..čekali jsme do čtvrt na dvě, jestli ještě někdo dorazí. Mezitim jsme se představovali, povídali si a Erika hrála na kytaru♥..Potom jsme jeli do Bontonlandu, kde BYL TAKHLE VELKEJ SPIDERMAN!!! :D Tam jsem si koupila konečně album 5 seconds of summer! ♥

Bez čeho by se moje letošní prázdniny neobešli

24. srpna 2014 v 14:59 | Em-ily
Dneska tu pro vás mám 2x 5 věcí, bez čeho se moje letošní prázdniny neobešli.

#TENIS
Koncem července jsme byli na dovolené, a koupat jsme se většinou nešli, protože na to byla zima. A tak jsme pořád vymýšleli, co budeme dělat, a nakonec jsme za penzionem objevili síť na tenis. Hrála jsem to asi poprvé v životě, ale neskutečně mě to začlo bavit! Ikdyž nade mnou muj 10tiletej brácha skoro pokaždý vyhrál, od tý doby jsme nedělali skoro nic jinýho :D..

BLINK-182

22. srpna 2014 v 14:39 | Em-ily |  events
Minulý týden jsem zažila absolutně nejlepší koncert v mém životě!!
Byla jsem totiž pozvaná na koncert BLINK-182, který byli v české republice letos poprvé.

Blinci měli začít hrát kolem půl 10, měli ještě dvě předkapely. (jména se mi nechtěj hledat, fakt netuším :D) Přišli jsme před tipsport arénu někdy kolem 6. Byla jsem překvapená, jak rychle jsme se dostali dovnitř. No, všude milion front, ale tak s tím se dalo počítat..první support nás nějak nezaujal, tak jsme šli projít celou arénu, kde co je, a jestli nepotkáme třeba někoho známého. Nejvtipnější moment, když jsem tam potkala Frantu z Ulice :D Znáte ten seriál, ne? :D..Pak jsem potkala kluky z Pipes and Pints, Civilní obrany a Criminal Colection..a hlavně Borka, kterej natáčí takový vtipný pořad 'o vaření'. :D..ale o tom snad až jindy..Když začla hrát druhá předkapela, vecpali jsme se trošku dopředu, aby jsme viděli. Ty byli fakt hodně dobrý, ale celý vystoupení jsme tam opět nebyli..když dohráli, snažili jsme se teda vecpat co nejblíž k podiu, protože měli už KONEČNĚ začít hrát blinci. Nejdřív jsem vůůůůbec neviděla, ale když začli hrát, tak se lidi začli tlačit dopředu, tím pádem jsem se blíž dostala i já. Chytla jsem nejlepší místo na nejlepším schodu, takže jsem viděla fakt dobře na to, jak jsem byla daleko :3. Zazněli ty největši srdcovky jako I miss u, First date nebo All the Small Things a spoustu dalších! Na konci koncertu měl Travis sólo a za ním svítil hořící nápis FUCK..Celej koncert jsem si neskutečně užila, skoro jsem i plakala nadšením ♥ Nakonec pro vás mám i pár fotek z celýho koncertu a i jedno video :)


summer reading 5. úkol

10. srpna 2014 v 13:07 | Em-ily |  tags
Omlouvám se za neaktivitu, ale času není tolik, kolik jsem myslela :)
Plním další úkoly ze summer readingu s tím, že 4. úkol zatím vynechám, protože mojí fantazii jsem už dneska vyčerpala k psaní dalšího dílu mojí povídky 5 SECONDS OF HAPPINESS (haha).

5. úkol

Mám za úkol, napsat dopis, pro mou oblíbenou knižní postavu.
Absolutely beautiful... I wish I could write like this! It's a work of art!

summer holiday

3. srpna 2014 v 16:49 | Em-ily
Ahoj! Jak užíváte prázdniny ??
Já se včera konečně vrátila z dovolený, kde jsme týden byli..už jsem psala jaký to tam bylo první den..chtěla jsem takhle psát všechny dny, ale kolikrát nám pršelo, tak jsme ani nikde nebyli nebo tak..tak jsem se rozhodla, že bude lepší, když vám to teď takhle shrnu do celého článku :3