summer reading 5. úkol

10. srpna 2014 v 13:07 | Em-ily |  tags
Omlouvám se za neaktivitu, ale času není tolik, kolik jsem myslela :)
Plním další úkoly ze summer readingu s tím, že 4. úkol zatím vynechám, protože mojí fantazii jsem už dneska vyčerpala k psaní dalšího dílu mojí povídky 5 SECONDS OF HAPPINESS (haha).

5. úkol

Mám za úkol, napsat dopis, pro mou oblíbenou knižní postavu.
Absolutely beautiful... I wish I could write like this! It's a work of art!


No, dlouho jsem se rozmýšlela, komu napíšu. Chtěla jsem psát něco veselého, ale jak jsem pak přemýšlela nad knihama, které jsem přečetla, zatím všechny dopadly smutně. Nakonec jsem si nevybrala postavu z knihy, ale z povídky, kterou jsem nedávno dočetla na wattpadu. Abych řekla pravdu ani když jsem psala dopisy z tábora tak obsahovali maximálně tři věty :D A ještě k tomu, když teď mám psát někomu imaginárnímu..no co, zkusím to :D)).
Budu psát Mackenzie, holce, pro kteoru v životě byli nejdůležitější dvě věci. tanec, a její přítel. Na konci příběhu si však udělala něco z nohou a dozvěděla se, že už nikdy v životě nebude moci tancovat. A aby toho nebylo málo, její přítel přišel na to, že ho dříve podváděla s jeho nejlepším kamarádem. Mackenzie to neunesla, a zabila se...kdybych jí mohla napsat ještě předtím, než se zabila, napsala bych asi tohle.

Ahoj Mack,
Slyšela jsem o tom všem, co se ti stalo. O tom, že jsi podváděla svého kluka jsem věděla, říkala jsem ti, že to není správné. Ale upřímě se mi ten klučina líbil víc než tvůj současný...tím tě v tom ale rozhodně nepodporuji! To, co jsi udělala nebylo správný vůči nikomu. Vím, že nejseš ten typ, co prosí o odpuštění, ale prosímtě, hlavně neudělej nic, čeho bys pak mohla litovat! Nech tomu čas, třeba se to vyřeší. Tvůj přítel (N.) přece jenom neví celou pravdu a ten jeho kamarádíček by se k tomu měl honem rychle přiznat, než na tebe N. zanevře úplně!
Ale to se podle mě nestane. Abych se totiž přiznala, byla jsem se za ním podívat, jak to nese. Neřekl mi toho hodně, ale rozhodně vím, že tě pořád miluje, a když mu ten čas dáš, určitě ti dá ještě jednu šanci.
Co se týče tance, pořád tě všichni ze skupiny budou mít rádi a to se nezmění! Vím že teď to bude hodně těžké, sama nevím, co bych dělala, kdybych se už nemohla věnovat svýmu největšímu koníčku. Chápu, že pro tebe tanec byl všechno, ale život není jenom pohádka růžovým sadem. Hele, jak vždycky říkám: všechno zlé, je k něčemu dobré. To si pamatuj! Třeba se teď už začneš zabývat víc kreslením, na které ti už kvůli tanci nezbýval čas.
Vím čeho si schopná, Mack. Ale prosím tě ještě jednou! Nedělej nic, co by komukoliv ublížilo! ..


Tak. nevěřila jsem si, že to nakonec dám dohromady, ale...uf :D Zase sem si vzpoměla na ten příběh a chce se mi plakat :D Musím si jít spravit náladu :D..Zítra přidám další úkol! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 11. srpna 2014 v 10:08 | Reagovat

Je to moc pěkný :) Já nesnáším psaní fiktivního dopisu .. vadí mi to kvůli slohu ve škole :D a vůbec mi to nejde:D ale tobě se to povedlo

+  chtěla bych tě pozvat na oslavu naroznin mého blogu, která se bude konat v pátek 15. srpna :) ! Budu moc ráda,když s u mě na blogu zastavíš a zapojíš se do soutěží o (doufám, že) pěkné ceny :) ! Budu se na tebe těšit a oficiální pozvánku najdeš tady - http://markeet123.blog.cz/1408/pozvanka-na-oslavu-2-narozenin-blogu

2 Adeel Adeel | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 13:44 | Reagovat

Je to pěkný nápad ..hezky napsané ,ale osobně bych se do něčeho takového nepustila :D

3 Nany Nany | Web | 15. srpna 2014 v 13:23 | Reagovat

To bych nezvládla. Nebo možná jo, ale ani bych se do toho nepustila, protože ve škole mi psaní dopisů dost zhnusili -.-
Ale povedlo se ti to :)

- promiň že jsem neobíhala, ale nebudu se vymlouvat, nebyla nálada, na blogu za chvilku článek, snad pochopíš

4 adellestylinson adellestylinson | 16. srpna 2014 v 20:43 | Reagovat

To bych asi nedala :D
ale je to pěkný nápad :) napsala si to moc pěkně ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama