Říjen 2014

TOP YOUTUBEŘI ?

30. října 2014 v 21:05 | Barbara
Dneska vydávám článek až pozdě, protože mě celý den nenapadalo, o čem bych měla psát..ale před chvilkou jsem shlédla nový vlog od Johnyho a fakt mě donutil se zamyslet..pokud by jste se někdo chtěl podívat > https://www.youtube.com/watch?v=5HaKoT9N74E nebudu jsem dávat přímo video, protože si myslim že k tomuhle článku není až zas tak důležité :).
Johny byl nedávno hostem 4FANS. Kdo neví, co to je za akci..jde o akci, která se koná tuším dvakrát do roka. Organizátoři pozvou různé české i zahraniční youtubery, kteří tam pak prezentují svoují tvorbu..Johny ve videu mluví o tom, kdo z českýho youtube je fakt tak dobrej, že si zaslouží tolik odběratel, kolik má...
Poslední dobou youtubery - ať už český nebo zahraniční sleduju víc než dost...A dost mě to donutilo se nad tim všim zamyslet. Mám v odběrech hodně českých youtuberů. Ale kdybych měla vybrat fakt jednoho TOP, byl by to HOGGY, a nejlíp ve spojení s jeho kámošem Pavlem!.

BRACES/ before and after

29. října 2014 v 12:00 | Em-ily
Ahoj!
Kdo jste nevěděl, až vlastně do teď jsem nosila rovnátka..Měla jsem je 3 roky. Hodně lidí mi říkalo proč je mám, vždyť zuby jsem měla rovný atd..Rovnátka opravdu nenosí jen lidi, co mají křivé zuby :D ..Já je nosila zkrátka proto, že moje zubní lékařka je hloupá. Tečka :D. Musela jsem každý měsíc chodit k zubaři na kontrolu, kde mi rovnátka utahovali a měnili gumičky. Když mě sestřičky trochu už poznaly, už se nemuseli ptát jakou barvu gumiček chci. Nosila jsem vždycky jen černou :D ..
Strašně dlouho jsem pro vás hledala nějakou mojí fotku s rovnátkama, protože mě bylo nepříjemný je nosit a na fotkách jsem je většinou neukazovala..nicméně přece jenom jsem něco našla..Fotila jsem se teda i těsně před tím, než mi je sundavali, ale bůh ví, kde je těm fotkám konec :D..Je to fakt děsná fotka, ale bohužel jsem žádnou jinou nenašla :( :D ..

Labyrint: Útěk

27. října 2014 v 18:00 | Barbora |  books
Nekteří z vás možná budou znát film, s Dylanem O'Brianem, který přišel nedávno do kin..
I já jsem se asi tak po pěti letech rozhodla, že navštívím místní kino a na film Labyrint: Útěk se s kamarádkami podívám. Film se mi neskutečně líbil a na konci filmu jsem opravdu brečela :D ..Ale u čeho já taky nebrečim, žejo...
Film mě zaujal natolik, že jsem se rozhodla, si přečíst i knižní verzi.

NIKDY NEČTĚTE KNÍŽKU AŽ PO TOM, CO SE KOUKNETE NA FILM!!!
:D Ze začátku čtení mi dávalo hodně velkou práci soustředit se na knížku, a při každé větě nepřemýšlet i nad filmem, Teď už mám knihu ale skoro dočtenou a už se na to dokonce i dokážu soustředit a nad tim, co bylo ve filmu jinak, už ani nepřemýšlím. Každopádně opět tu platí, že kniha je stotisíckrát lepší, než film :). Už se strašně moc těším, až přeloží do češtiny i druhý díl, protože jsem strašně zvědavá, co bude následovat. Bohužel film k druhému dílu knihy se zatím ani nezačal natáčet ale doufám, že se brzy začne!:)
Kdo Labyrint nezná, je to film o několika mladých lidech, kteří byli uvězněni uprostřed velkého labyrintu a ze života předtím si vůbec nic nepamatují, jenom svoje jméno. Každý měsíc klec na tohle místo-Plac přiveze dašího jednoho člověka... Samozdřejmě mají za úkol, dostat se z labyrintu ven, do normálního světa..ze středu labyrintu vedou jen 4 východy, které se na noc vždy zavírají..takže lidé-běžci, kteří přes den hledají cestu ven se musí do večera vrátit, protože noc v labyrintu ještě nikdy nikdo nepřežil..proč? a jak to všechno skončí? Pokud neradi čtete, doporučuji se podívat aspoň na film! :))

Luke Cutforth

25. října 2014 v 11:59 | emily |  people
Dneska tu mám něco pro ty, co rádi sledují videa různých youtuberů...
Osobně sleduju spoooustu takových lidí na youtube, ale jako asi každý i já mám svého oblíbence...
Je jím dvacetiletý Londýňan Luke Cutforth, který natáčí na yt různé tagy, challenge, ale i hudební videoklipy..No, a proč si mě tak získal? Má úplně přesně stejnej humor jako já a fakt v každém videu mě dokáže neskutečně pobavit. Je to prostě takovej blbeček, kterej si ze sebe umí udělat srandu..:D
Narazila jsem na něho přes kapelu As It Is, o které jsem tu už taky psala, když vystupovali v ČR...Luke je totiž s frontmanem kapely hodně dobrý kámoš a natáčí spolu videa a tak dáááále, takže takhle jsem ho našla.
Záměrně článek píšu až dneska, protože jsem čekala až zveřejní jeho včerejší video. Psal o tom asi už týden dopředu, že je z toho nervózní a tak..vůbec jsem nevěděla, co mám čekat, jeho videa bývají vtipná ale tohle video je jiný). Když pak přidal fotku kde byl nápis Coming out, asi jsem čakala, že se přizná k tomu, že je gay, protože to, jestli je, nebo není se všude hodně moc řešilo...ovšem to, co se v tom videu pak stalo mi doslova vyrazilo dech. Nikdy bych nic takovýho nečekala a popravdě ani nevím, co si o tom mám myslet. Luke totiž už dlouho chodí s youtuberkou Emmou BlackBerry. Oba je sleduju už delší dobu, natáčeli spolu spoustu videí, ale nikdy by mě nenapadlo, že spolu chodí. Tak. K tomu všemu se ve včerejším videu oba přiznali a vy se na to můžete podívat se mnou:)
#LEMMA is real! tenhle hashtag byl včera dokonce v trendech na twitteru :D..Takže, jak už jsem několikrát říkala. Pokud je to fakt pravda..protože možnost, že si jen dělají srandu tady pořád je..pokud je znáte dýl tak asi chápete..:D..pokud je to tedy pravda, strašně moc jim to přeju!! :)


Johny Machette

19. října 2014 v 14:31 | Em-ily |  opinions
Proč má Johny Machette strašně moc haterů ??
Včera jedna slečna, kterou mám v přátelích sdílela jeho videoklip 'se Zbláznim' na svůj facebook..no, číst si milion komentářů, které pod to lidi do dneška stačili napsat je vážně moc smutný. O týhle hudební scéně toho teda moc nevim..jediný co vim je, že většina se mi totálně nelíbí. Top je pro mě Paulie Garand a někde za nim je právě Johny Machette. To sou takový dva jediní interpreti tohohle druhu, u kterých mi nepraskají ušní bubínky. NOH8.
Jonáš si asi pře rokem odnesl první cenu v kategorii Hvězda internetu, v rámci Českého slavíka. Pokud si pamatujete, nejdříve to měl vyhrát Řezník, ale nakonec cenu přenechali druhému v pořadí-Jonášovi, protože Řezníka kvůli vulgaritě a násilnosti jeho textů diskvalifikovali. Osobně ani nechápu, jak něco takovýho mohlo bejt vůbec nominovaný. Achjo, vždyť je to děs! ..
No každopádně asi tušíte co následovalo, někteří z vás dokonce i vědí. Fanoušci Řezníka se pustili do Jonáše..přitom on za to ani v nejmenším nemohl. To všechno je vlastně práce pořadatelů. Ty Řezníka diskvalifikovali, a protože byl Johny druhý s největším počtem hlasů, cena byla udělena jemu...
To je jedna věc. Druhá je jeho hudba samotná. Nechápu lidi, co maj potřebu nadávat na nějaké interprety jen proto, že se jim nelíbí. Vyjádřit svůj názor je jedna věc, ale přát mu takový hnusný věci, který tady ani nebudu psát co jsem tak z těch komentářů vyčetla..to vážně nechápu. On se aspoň dokázal zviditelnit a dělá to, co ho baví a dělá to i přes to, že ho strašně moc lidí hejtuje. Za to ho obdivuju, protože to bych já nedokázala...

Má smysl něco plánovat?

11. října 2014 v 11:10 | Em-ily |  opinions
Skvělý téma týdne! takže jen takovej krátkej článek na téma...
Kolikrát se vám někdy stalo, že jste si něco plánovali a nakonec to nevyšlo??
U mě se to týká nejčastěji koncertů. Vždycky tyhle akce plánuju už strašně moc dopředu. Občas dokonce už třeba měsíc předem přemýšlím, co si vezmu na sebe :D..Nejvzdálenější akce, na kterou se chystám, je koncert kapely 5SOS v Berlíně. Mám na to dokonce i speciální aplikaci, která mi vypočítá, kolik dnů, hodin, minut a vteřin ještě do akce zbývá...:D Já vás ale budu otravovat jen dnama. Koncert se má tedy uskutečnit přesně za 217 dní. Takže přesně 16. 5. 2015....
Ale jinak miluju právě ty neplánovaný akce. Kolikrát se mi už stalo že jsem se odpoledne dozvěděla, že u nás večer hraje nějaká dobrá kapela. Tyhle akce bývají prostě nejlepší. Na jednu takovou akci ráda vzpomínám. Jednou k nám na jih totiž úplně nečekaně přijela ATD, nahrazovali na jedný akci nějakou kapelu, pokud si dobře vzpomínám. Dozvěděla jsem se to asi hodinku předem. A byla to ta nejlepší akce! ...Většinou si takový koncerty víc užiju..
Zrovna tenhle víkend jsem měla naplánováno, že s kamarádkou zůstanem u mě a půjdeme se večer podívat na ATD a Exn!to. Ale samozdřejmě jsem tam zůstala sama...a sama jsem jít nechtěla, protože to bylo vě městě, v kterým se nevyznám ani po třech letech a prostě...bojim se chodit sama ..v noci. Takže jsem nakonec odpoledne odjela domů. Achjo.
Takže jakmile se vám naskytně příležitost někam jít..jděte. I kdyby to mělo být na poslední chvíli. Protože tyhle akce jsou NEJLEPŠÍ!
Má smysl něco plánovat ?? NE. (vyjímkou jsou Berlínské koncerty O:) )

via tumblr

Cheeky Weirdos

10. října 2014 v 23:18 | Em-ily
AHOJ! Chtěla bych tu trošku zpropagovat můj druhý blog CHEEKYWEIRDOS.BLOG.CZ
Mojí spolublogerkou je moje dobrá kamarádka MIRKA, kterou můžete znát z mého článku Poznej čtenáře.
No ale co je hlavní je to, že jsme si k blogu založili i nový kanál na youtube, kde budou, doufám pravidelně vycházet videa. Znáte nějaké youtuberky-holky, které točí videa, které nejsou o kosmetice ? Tím myslím, vůbec žádná videa nejsou o kosmetice. Kdyžtak mi je prosím hoďte do komentářů.
Protože to přesně máme v plánu my. Název našeho blogu a kanálu nás myslím dokonale vystihuje. Ono totiž..mimo to, že máme rádi koncerty, pití, focení kluky a znovu kluky máme i tu lepší stránku. V dnešní době je logický, že nás lidi můžou mít za podivíny, proto weirdos. Rády čteme, koukáme na sci-fi seriály, hrajeme počítačový hry, na veřejnosti často děláme že se neznáme, nebo že se hádáme..a celkově si myslim, že zrovná nás nikdo moc nechápe. Myslim totiž, že žijeme v takový svý bublině a né každej do ní úplně vidí.
Natáčet videa jsem chtěla vždycky, když jsem před skoro dvouma a půl lety poznala Mirku, zjistila jsem, že tohle máme společný. Mimojiné, of course. Pořád jsme říkaly, jak začneme natáčet. A až teď jsme sebrali odvahu. Takže pokud nejseš moc na ty holčičí bjůty kanály, chceš se pobavit, pusť si nás, třeba se ti zalíbíme. Budeme moc rády, za každý váš ODBĚR! ♥
YT kanál ↓

Proč lidi nechodí na koncerty?

5. října 2014 v 22:21 | Em-ily |  opinions
Kupujete si CD nebo vinyly svých oblíbených kapel??
A co si myslíte o stahování hudby z internetu?? Teď opravdu nelžu. Jakmile má vyjít nějaký kapele, kterou hodně poslouchám nové CD, nikdy mě nenapadlo něco jako 'Jo, už se těším, až si ho stáhnu'. Tyhle nový CD si totiž VŽDYCKY kupuju. Něni to tak, že bych nevěděla co z pěnězma, ale přijde mi dost blbý stahovat si hudbu.A když prostě nemám, tak si ho koupím později. Ale KOUPÍM. Neříkám, že jsem si nikdy nic nestáhla, to rozhodně ne. Ale jsem radši když si lidi CD kupujou a tim tu kapelu vlastně podpořej. Tim teď asi spíš myslim takový ty český kapely. Dneska se v televizi na tohle téma někdo bavil, a postřehla jsem, že říkali, že na jednoho člověka, co si koupí originální album připadá 15 lidí, co si tu hudbu stáhne. To je fakt šílený...
Ale nejhorší je, že oni si hudbu nejenou stáhnou, oni si asi myslí, že je lepší si to pustit doma, než dojít na nějakej koncert. U nás je takovej jeden menší klub. Poslední rok je to fakt pecka, co za hosty majitel zve. A tohle neni ironie. Já tam chodím minimálně jednou za měsíc a můžu říct, že lidí, co tam chodí, značně ubývá. A pak když majitel teda hrozí, že klub zavře, všichni mají najednou plno elánu...Hm, lidem je za těžko dát 100 korun za tři kapely. Vždyť co to je?? Je mi z toho fakt hodně smutno...Včera tam právě hráli kamarádi a taky se divili, jak málo lidí tam je. Později tam teda přišlo lidí už víc, ale pořád bída. Asi před týdnem tam byla kapela koblížci. Ta kapela, na jejichž koncerty jsem jezdila tak ve čtrnácti. O fanynky v tý době opravdu nebylo nouze. No a teď? Teď tam ty kapely byli skoro sami. Teď si asi říkáte, že se ani nedivíte, že na ně nikdo nepřišel..když si teď pustím jejich staré písničky, taky nechápu, jak se mi to mohlo líbit. Ale byla jsem na nich asi po třech letech a musim říct, že s novým CD, co teď vydali, šli strašně moc nahoru a fakt se zlepšili.
Kolikrát už jsem byla na koncertě kde si kapela hrála sama pro sebe, protože před podiem prostě nikdo nebyl...Každopádně tímhle článekm asi ničemu nepomůžu, ale možná se nad tim někdo zamyslí, a začne něco dělat...No ikdyž jak vás tak moji vrstevníci poslední dobou pozoruju, tak asi ani to se nestane....

Platonická láska

3. října 2014 v 19:44 | Baru
Každý z Vás byl už určitě aspoň jednou v životě do někoho platonicky zamilovaný...a kdo říká, že ne, lže...

Tak teď jsem úplně věděla, o čem bych napsala, ale po tom, co jsem napsala první řádek, jsem si chtěla najít na internetu přesnou definici...

Platonická láska je podle moderní definice láska bez sexuálních prvků, tedy silný citový vztah, ve kterém ani jeden z partnerů netouží po sexuálním styku.

Aha. Nicméně psalo se tam ještě o jednostrané platonické lásce. To mi přijde jako lepší definice něčeho, čemu se říka platonická láska. Takže je to tak, když je někdo zamilovaný do někoho, kdo o tom neví a ani se nikdy nedozví. Myslím, že je to jako láska k nějakýmu herci nebo zpěvákovi...
No dobře. V tom případě ani já nejsem vyjímkou a momentálně jsem platonicky zamilovaná...

Tohle se mi nestalo asi od prvního stupně základní školy, kdy jsem byla nejspíš zamilovaná do Dannyho z kapey McFLY. Teď jsem se přesunula o kousek dál a to do austrálie. Občas si říkám, že jsem asi fakt divná, možná až posedlá. U mladších holek si myslím, že to je normální, ale co když mi je 18 ?? Dá se to ještě tolerovat? :D Poslední dobou se o sebe fakt už bojim, už překračuju pomalu a jistě hranice..Nedokážu si představit co bude, až ho v listopadu a následně v květnu uvidím..Buď se zbláznim (a to jako fakt!) a nebo to všechno ze mě spadne když uvidim, kolik holek je doopravdy chce a uvědomím si, že tohle je prostě blbost..doufám v tu druhou možnost :D
Proč jsem si ho vlastně tak moc oblíbila? Má rát takový ty ujetý věci jako jsou pokémoni, komixy od Marvela..je takovej milej trouba, vtipnej, na fanoušky vždycky moc hodnej..líší se od ostatních z kapely, je takovej víc punk než ostatní :D ..Hodně fanynek ho proto zanedbává. Řekla bych že drtivá většina jejich fanoušků k nim přešla od 1D, takže ty maj většinou radši roztomilýho Luka než punk-rockera Mikeyho...Kolikrát už jsem četla že by bez něj kapela byla lepší a takový blbosti. Bez kohokoliv z kapely už by to nebyla kapela. Každej má něco, a dohromady jsou dokonalí :3

Na konec se chci omluvit, že poslední dobou blog zanedbávám. Nejdřív šlo o to, že se mi nešlo přihlásit. Když se mi to konečně povedlo, neměla jsem na nic čas. A články psané narychlo, jen proto, aby tu prostě něco bylo, se mi nikdy nechce. Protože když nejsem s článek spokojená já, nemůžete být ani vy. btw. mám s kamarádkou nový blog, který má zaměření o.O Což je u mě docela divný. Myslím, že tenhle článek k tématu týdne se tam taky jistě objeví. Je tedy o mojí druhý stránce, o které zatím moc lidí neví. Takže blog pro všechny geeky, knihomoly, milovníky sci-fi ...najdete na cheekyweirdos.blog.cz