Cheeky Weirdos

10. října 2014 v 23:18 | Em-ily
AHOJ! Chtěla bych tu trošku zpropagovat můj druhý blog CHEEKYWEIRDOS.BLOG.CZ
Mojí spolublogerkou je moje dobrá kamarádka MIRKA, kterou můžete znát z mého článku Poznej čtenáře.
No ale co je hlavní je to, že jsme si k blogu založili i nový kanál na youtube, kde budou, doufám pravidelně vycházet videa. Znáte nějaké youtuberky-holky, které točí videa, které nejsou o kosmetice ? Tím myslím, vůbec žádná videa nejsou o kosmetice. Kdyžtak mi je prosím hoďte do komentářů.
Protože to přesně máme v plánu my. Název našeho blogu a kanálu nás myslím dokonale vystihuje. Ono totiž..mimo to, že máme rádi koncerty, pití, focení kluky a znovu kluky máme i tu lepší stránku. V dnešní době je logický, že nás lidi můžou mít za podivíny, proto weirdos. Rády čteme, koukáme na sci-fi seriály, hrajeme počítačový hry, na veřejnosti často děláme že se neznáme, nebo že se hádáme..a celkově si myslim, že zrovná nás nikdo moc nechápe. Myslim totiž, že žijeme v takový svý bublině a né každej do ní úplně vidí.
Natáčet videa jsem chtěla vždycky, když jsem před skoro dvouma a půl lety poznala Mirku, zjistila jsem, že tohle máme společný. Mimojiné, of course. Pořád jsme říkaly, jak začneme natáčet. A až teď jsme sebrali odvahu. Takže pokud nejseš moc na ty holčičí bjůty kanály, chceš se pobavit, pusť si nás, třeba se ti zalíbíme. Budeme moc rády, za každý váš ODBĚR! ♥
YT kanál ↓
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama