Johny Machette

19. října 2014 v 14:31 | Em-ily |  opinions
Proč má Johny Machette strašně moc haterů ??
Včera jedna slečna, kterou mám v přátelích sdílela jeho videoklip 'se Zbláznim' na svůj facebook..no, číst si milion komentářů, které pod to lidi do dneška stačili napsat je vážně moc smutný. O týhle hudební scéně toho teda moc nevim..jediný co vim je, že většina se mi totálně nelíbí. Top je pro mě Paulie Garand a někde za nim je právě Johny Machette. To sou takový dva jediní interpreti tohohle druhu, u kterých mi nepraskají ušní bubínky. NOH8.
Jonáš si asi pře rokem odnesl první cenu v kategorii Hvězda internetu, v rámci Českého slavíka. Pokud si pamatujete, nejdříve to měl vyhrát Řezník, ale nakonec cenu přenechali druhému v pořadí-Jonášovi, protože Řezníka kvůli vulgaritě a násilnosti jeho textů diskvalifikovali. Osobně ani nechápu, jak něco takovýho mohlo bejt vůbec nominovaný. Achjo, vždyť je to děs! ..
No každopádně asi tušíte co následovalo, někteří z vás dokonce i vědí. Fanoušci Řezníka se pustili do Jonáše..přitom on za to ani v nejmenším nemohl. To všechno je vlastně práce pořadatelů. Ty Řezníka diskvalifikovali, a protože byl Johny druhý s největším počtem hlasů, cena byla udělena jemu...
To je jedna věc. Druhá je jeho hudba samotná. Nechápu lidi, co maj potřebu nadávat na nějaké interprety jen proto, že se jim nelíbí. Vyjádřit svůj názor je jedna věc, ale přát mu takový hnusný věci, který tady ani nebudu psát co jsem tak z těch komentářů vyčetla..to vážně nechápu. On se aspoň dokázal zviditelnit a dělá to, co ho baví a dělá to i přes to, že ho strašně moc lidí hejtuje. Za to ho obdivuju, protože to bych já nedokázala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gaby Gaby | Web | 19. října 2014 v 18:15 | Reagovat

Pěkně napsáno:)
Já osobně jeho hudbu moc nemusím a na tuto scénu mám stejná názor jako ty.. jediné, co z toho tak ATMO Music a Paulie:)
Také nechápu, proč se lidi do něj tak pouštějí, když on nemůže za tu aféru se slavíkem.. :) Na víc by si lidi mohli uvědomit, že je třeba zaujmou objektivní názor na všechny styly rozlišit dobrou hudbu od špatné a ne automaticky odsoudit všechny rapery..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama