TOP YOUTUBEŘI ?

30. října 2014 v 21:05 | Barbara
Dneska vydávám článek až pozdě, protože mě celý den nenapadalo, o čem bych měla psát..ale před chvilkou jsem shlédla nový vlog od Johnyho a fakt mě donutil se zamyslet..pokud by jste se někdo chtěl podívat > https://www.youtube.com/watch?v=5HaKoT9N74E nebudu jsem dávat přímo video, protože si myslim že k tomuhle článku není až zas tak důležité :).
Johny byl nedávno hostem 4FANS. Kdo neví, co to je za akci..jde o akci, která se koná tuším dvakrát do roka. Organizátoři pozvou různé české i zahraniční youtubery, kteří tam pak prezentují svoují tvorbu..Johny ve videu mluví o tom, kdo z českýho youtube je fakt tak dobrej, že si zaslouží tolik odběratel, kolik má...
Poslední dobou youtubery - ať už český nebo zahraniční sleduju víc než dost...A dost mě to donutilo se nad tim všim zamyslet. Mám v odběrech hodně českých youtuberů. Ale kdybych měla vybrat fakt jednoho TOP, byl by to HOGGY, a nejlíp ve spojení s jeho kámošem Pavlem!.


Co se týče youtuberek-holek, abych řekla pravdu, žádná youtuberka není pro mě tak dobrá, abych se podívala na všechny její videa..Mezi ty lepší, na který se občas ráda kouknu patří určitě BE YOU FU, Shopaholic Nicol nebo občas StyleWithMe..Moc nechápu, jak jsou všichni zblázněný do Teri Blitzen, protože její video mě pobaví opravdu jen málokdy..
Nicméně pokud bych měla mluvit i za Slovensko, tak asi víte co řeknu. Ano, je to GoGo :D Ikdyž teď už ho nesleduju tak, jako dřív:). Mezi dobrý slovenský youtubery patří určitě ještě Expl0ited nebo kanál To Je Ten Náš Matúš..ikdyž se to nezdá, nejvíc se pobavim u videí se série 90 knih světové literatury :D..
Doufám, že jsem na nikoho nezapoměla, ale jak se znám, tak určitě jo :D...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 thestorylife thestorylife | 1. listopadu 2014 v 13:09 | Reagovat

Super článek :3

2 Vevii Tomášková Vevii Tomášková | E-mail | 28. ledna 2015 v 23:35 | Reagovat

Ahoj Hoggy mě pobaví vždycky, taky ráda koukám na Shopaholic Nicol.
veviii.blogspot.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama