Prosinec 2014

rok 2014

16. prosince 2014 v 19:05 | Em-ily
Ahoj čtenáři!
Asi po měsíci pauzy jsem zase konečně zpět!:) Stále jsem totiž zastáncem toho, že pokud se mnou napsaný článek nelíbí mě, nebude se líbit ani vám:). Proto si od blogu vždy radši odpočinu, než abych psala něco jen tak narychlo a potom s tím nebyla spokojená.
Možná se do Vánoc ještě dostanu k článkům, jako Vánoční tagy, nebo nějaké diy, kdo ví:)
Dneska mám v plánu ale jiný článek. Za pár dní skončí rok 2014. Tenhle rok uběhl neuvěřitelně rychle..Ale myslím, že jsem zvládla dost věcí. Jak v blogování, tak v osobním životě:). Blog bude mít tedy na začátku ledna (teprve) jednoleté výročí. Připadá mi, jako bych pro vás psala už věky. A baví mě to hlavně kvůli vám. Je fajn vidět, že ikdyž pár dnů, nebo v tomhle případě týdnů nemám čas ani nápady na články, že se sem pořád vracíte:). Návštěvnost sice není taková, jako když aktivně píšu, aspoň obden, ale pořád jsou to pro mě vysoká čísla:).
Rok 2014 je pro mě přelomový. Je to zatim asi můj fakt nejlepší rok v životě. Potkala jsem spoustu super lidí a mimojiné jsem si konečně uvědomila hodně moc věcí. Konečně jsem poznala holky, se kterýma mě spojuje jedna věc. 5 seconds of summer..Je neuvěřitelný kolik nás v čr je!:) Poznala jsem lidi, kteří se umí bavit. I přes všechny ty problémy co mají. Poznala jsem spoustu nových kapel, jejichž členové jsou moji kamarádi doteď. Naopak pár takových 'hudebníků' jsem po dlouhý době konečně opustila. Bylo to těžký, ale už to nestálo za nic:). A pak tu jsou lidé, které jsem znala už předtím, ti, kteří tu jsou pořád:). Bohužel se to nedá říct o všech, aspoň už vim, kdo mi za to stál a kdo ne. A pak jsou tu lidi, na který jsem narazila náhodou a aspoň nachvilku mi na tváři vykouzlili úsměv:).
Teď mě napadá..dáváte si na nový rok nějaká předsevzetí?? Já ne, protože absolutně nemám pevnou vůli :D..každý rok si dávám jedno a to samé předsevzetí. Dodržet fotografický projekt 365 :D. Tak schválně. Od ledna teda můžete sledovat mě fotografické stránky, pokud vás zajímá, jak si povedu :D :3 K roku 2015 přidávám tedy ještě jedno předsevzetí a to,abych aspoň jednou měla blog dne, na hlavní stránce blog.cz :D :3..

Když už jsem se o pár řádek výš tak rozepsala o všech těch lidech...