Leden 2015

SHIRTINATOR.cz

30. ledna 2015 v 10:30 | Em-ily
Minule jsem projížděla pár blogů, které jsem našla v různých skupinách na facebooku a na jednom blogu (bohužel už si nepamatuju adresu) jsem narazila na super stránku, která nabízí službu 'Tričko pro blogera'. Touto stránkou je WWW.SHIRTINATOR.CZ , na které jsem nebyla poprvé. Hned co jsem poslala žádost, jestli bych se také nemohla zůčastnit této spolupráce, přišla mi odpověď s tím, že se můj blog líbí a že mám možnost si vytvořit také jedno takové tričko s vlastním potiskem! To byl pro mě asi nejtěžší úkol. Mám v notebooku spoustu návrhů na trička, která bych ráda nosila a vybrat si jen jedno, byl nadlidský úkol :D. Nicméně nakonec jsem vybrala a myslím, že správně.
Web je podle mě dost přehledný a navíc do 1.2.2015 běží akce, kde máte 15% slevu na všechno. Jediné, co musíte udělat, opsat potom do objednávky slevový kód, který je hned na hlavní stránce webu.

No a teď vám napíšu něco už k samotnému vytvoření takového trička s vlastním potiskem.
V horním menu stačí kliknout na 'Vytvoř si tričko'. Ukáže se vám bílé tričko. Mezi 'Produkty' na pravé straně si vyberete tričko, které chcete. Je tam velká zpousta triček různých střihů, barev, pánské i dámské. Já jsem si nakonec po dlouhém rozhodování vybrala černé dámské tričko, které je navíc z přírodního materiálu. Potom jsem si překlikla na kolonku 'Vlastní motivy a nahrála vlastní obrázek s názvem kapely As It Is. Chtěla jsem jejich logo přes celé tričko, ale bohužel jsem nenašla nějaké, které by tam rozměrově pasovalo. Protože pokud máte obrázek s malým rozlišením, po roztažení po celém tričku by byl obrázek rozmazaný. Takže jsem zvolila jen tenhle malý nápis, který i kluci prodávají na svých stránkách. Pokud si na tričko nechcete dávat vlastní motiv, můžete využít už vytvořených motivů, na které se dostanete kliknutím na 'Motivy'. Já využila i poslední kolonky s nápisem 'Texty' pomocí kterého jsem si na zadní stranu trička napsala citát 'Real bands save fans, real fans save bands'. Potom si už jenom vyberete velikost trička - velikosti jsou popsané v cm, zadáte způsob platby, svojí adresu a tričko je na cestě!
S výsledkem jsem maximálně spokojená a nemůžu se dočkat, až mi tričko přijde! ♥

Názor na mládež a média

28. ledna 2015 v 16:31 | Em-ily |  opinions
Čas od času se stane, že mě někdo svým názorem opravdu osloví.
Avšak nestává se to často, zvláště ne, když ke mě ten člověk mluví šest minut. O tomhle tématu přemýšlím poslední dobou dost často, ale nikdy jsem se neodvážila o něm napsat článek. Né že bych nechtěla, dokonce jsem to už několikrát zkoušela, ale vždycky, než jsem to dopsala, mi z toho všeho bylo ještě víc smutno.
Tento článek je reakcí na nové video o dnešní mládeži a to, jak je tato mládež tolik ovlivňována svým okolím slovenského youtubera Matúše Okajčka z kanálu To je ten náš Matúš.

2015 BLOG CHALLENGE #1 20+ weird facts about me

25. ledna 2015 v 21:13 | em |  tags
Mám tu pro vás novou Blog Challenge na rok 2015!
Půjde o to, že každý měsíc musím splnit jeden článek, který jsem si vymyslela. (Ty težší jsem si nechala na konec roku :D) Tak uvidíme, jak mi to půjde:) Jako první tu mám článek s názvem 20+ WEIRD FACTS ABOUT ME. Jaké články budou následovat, se můžete dozvědět na mojí nově založené fb stránce, (ano, odvážila jsem se! :D) kterou najdete přímo TADY.

Tvořit znamená ničit #1

22. ledna 2015 v 21:12 | Em-ily

DESTRUKČNÍ DENÍK #1

Takhle vypadal před ničením..

Martinus, Bookdepository - knihkupectví, které doporučuji

21. ledna 2015 v 16:00 | Barbora |  books
Ahoj! Dneska tu pro Vás mám další článek! Plním si teda 'předsevzetí' a přidávám článek do rubriky BOOKS.
V tomhle článku bych chtěla především vychválit dvě knihkupectví, ve kterých jsem si nedávno objednávala nějaké knížky. První knihkupectví, z kterého jsem objednávala je knihkupectví Martinus, z kterého jsem sobě a Nelince objednala Destrukční deník (Wreck This Journal) a knížku Papírová města od Johna Greena. Obě knížky byli, tuším, s 20% slevou. Knihy mi byli odeslány ještě dřív, než měly být, takže mi přišli dřív, což mě velmi mile překvapilo! Vše teda proběhlo v naprostém pořádku a já můžu stránku www.martinus.cz jen doporučit! :)
Druhá stránka, z které jsem kupovala knihu Hey, let`s make a band od kapely 5seconds of summer je bookdepository.com. Není to sice česká stránka, ale knížky posílají i do česka v mnoha případech BEZ POŠTOVNÉHO. Což je podle mě naprosto super! Píšou, že do Evropy balík přijde do čtrnácti dnů, já knížku objednávala před Vánocemi, takže jsem na balík čekala asi o dalších čtrnáct dní dýl. Ale to podle mě není vůbec chyba knihkupectví, protože mi dali vědět, kdy mi balík poslali, takže se to kvůli tomu zmatku o Vánocích muselo někde seknout.
KNížka od 5SOS je teda v angličtině, ale opravdu easy reading level one, jak sami na obálku napsali :D...Takže tu mám rozečtenou. Papírová města plánuji začíst číst asi až o víkendu (To je hrůza, budu mít zase rozečteno milion knížek najednou :D). No a to, jak mi jde ničení mýho Destrukčního deníku se na mém blogu dočtete už zítra.news

19. ledna 2015 v 12:56 | Em-ily
Ahoj!
Ikdyž to moc nevypadá, pořád pracuji na nových článcích. Těšit se můžete hned na několik nových projektů! :)
První z nich je projekt s názvem FOR SEVEN DAYS, který funguje vlastně jako taková deníček, každou neděli tu najdete článek, ve kterém budu psát, co zajímavého se mi za celý týden stalo. Na tento projekt jsem narazila na blogu asmalllovelylibrary.blogspot.cz :)
S projektem 365 chci ještě chvilku počkat, protože nejdřív musím dofotit úkoly do školy a až pak si můžu dovolit tohle :D..
Dál chci určitě znovu rozběhnout rubriku PEOPLES, už már pro vás připraveno pár lidí, kteří vás budou určitě zajímat a něčím inspirovat. Stejně jako mě:).
Dál plánuju opět přidávat něco o vaření, protože jsem stále ještě nedodělala všechny recepty ze stránky veganotic.cz, ikdyž už jsem asi zřejmě dávno prošvihla termín :/. K téhle rubrice se váže i RAW FOOD CHALLENGE, kterou mám v plánu odstartovat během několika měsíců. Pokud vás to zajímá teď, podrobnosti najdete na blogu czechfashionobsession.blog.cz/
A mezi poslední rubriku, která už dlouho neviděla žádný článek, je rubrika BOOKS. V pátek mi konečně přišla kniha, kterou jsem objednávala už někdy v listopadu+zítra si jdu vyzvednout balík, v kterém budou ještě dvě další knihy¦. Takže zítra čekejte něco extra, strašně se na to těším, Snad se Vám to bude líbit:).
Rozbíhá se mi i spolupráce se zajímavými weby, takže určitě se tu brzy objeví nějaké video/recenze.

Díky moc za návštěvnost! Ikdyž nepíšu, přijde vás sem za den v průměru 60 lidí, což je úžasný!! ♥


Co mám ve svém mobilu?

2. ledna 2015 v 19:06 | Em-ily |  tags
Ahoj všichni! Omlouvám se, že jsem nepřidala žádný článek, ale Vánoce i Silvestr jsou úplně mimo mě. Snažila jsem se napsat ještě nějaký Vánoční článek, ale nějak mi to nešlo :D. Ale hlavně, že už je to všechno za náma!...
Dneska pro vás mám trošku oddechovější článek, protože tentokrát nebudu psát vyjímečně žádné moje názory a ani nebudu nic vysvětlovat :D. Tenhle článek, hodněkrát i v podobě videa jsem viděla už o hodně blogerek/youtuberek a protože mám asi už čtvrt roku nový mobil, rozhodla jsem se, že do toho půjdu taky. Takže Co mám ve svém mobilu?
Než začnu, tak by se asi hodilo říct, co mám vůbec za mobil. Mám Prestigio 5508 a dostala jsem k tomu ještě černý obal s logem kapely First Class Ticket :33
Mám úplně klasický zamykání, nahoře s časem, datumem a pozadí je stejné jako tapeta.