news

19. ledna 2015 v 12:56 | Em-ily
Ahoj!
Ikdyž to moc nevypadá, pořád pracuji na nových článcích. Těšit se můžete hned na několik nových projektů! :)
První z nich je projekt s názvem FOR SEVEN DAYS, který funguje vlastně jako taková deníček, každou neděli tu najdete článek, ve kterém budu psát, co zajímavého se mi za celý týden stalo. Na tento projekt jsem narazila na blogu asmalllovelylibrary.blogspot.cz :)
S projektem 365 chci ještě chvilku počkat, protože nejdřív musím dofotit úkoly do školy a až pak si můžu dovolit tohle :D..
Dál chci určitě znovu rozběhnout rubriku PEOPLES, už már pro vás připraveno pár lidí, kteří vás budou určitě zajímat a něčím inspirovat. Stejně jako mě:).
Dál plánuju opět přidávat něco o vaření, protože jsem stále ještě nedodělala všechny recepty ze stránky veganotic.cz, ikdyž už jsem asi zřejmě dávno prošvihla termín :/. K téhle rubrice se váže i RAW FOOD CHALLENGE, kterou mám v plánu odstartovat během několika měsíců. Pokud vás to zajímá teď, podrobnosti najdete na blogu czechfashionobsession.blog.cz/
A mezi poslední rubriku, která už dlouho neviděla žádný článek, je rubrika BOOKS. V pátek mi konečně přišla kniha, kterou jsem objednávala už někdy v listopadu+zítra si jdu vyzvednout balík, v kterém budou ještě dvě další knihy¦. Takže zítra čekejte něco extra, strašně se na to těším, Snad se Vám to bude líbit:).
Rozbíhá se mi i spolupráce se zajímavými weby, takže určitě se tu brzy objeví nějaké video/recenze.

Díky moc za návštěvnost! Ikdyž nepíšu, přijde vás sem za den v průměru 60 lidí, což je úžasný!! ♥

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama