Únor 2015

VLOG #1 // Prague + video

17. února 2015 v 22:11 | Em-ily
Dneska pro vás mám trošku delší článek + video - vlog z Prahy! Snad se bude líbit ♥
Jak asi víte, teď je takové to období jarních prázdnin. No a i já jsem se konečně dočkala! (Dělám jako kdybych do tý školy chodila..hmmm) Všichni jste nadšený z Eda Sheerana, já na něj mohla jít kvůli focení zadarmo, ale radši jsem si vybrala valentýnský víkend s Térou a s těma nejtalentovanějšíma klukama, který jsem měla tu čest poznat ♥ (No dobře, už nebudu hrát na city, a jdeme na to! :D..)

Money, money, money...

9. února 2015 v 15:07 | Barbora |  opinions
Jsou dvě hodiny ráno a já píší tenhle článek. Původně jsem chtěla jít konečně spát, předtím jsem se ale chtěla podívat ještě na snapchat, co je novýho, a měla jsem tam asi 3 nový videa od Jimmyho Q. (Jo, to je ten potetovanej model, o kterém jsem vám už psala). Jako jsem zvyklá na to, že posíla snapy co všechno si koupil a s jakou holkou dneska je a že s kámošema hulí trávu..ale dneska mě dokázal ve třech vteřinách pořádně naštvat. Ve videu rozbil úplně nový iPhone a okomentoval to tak, že je nemá rád.
Donutilo mě se zamyslet nad tím, kolik takovýhle lidi vydělávaj a za co vůbec dostávají takovou velkou hromadu peněz.


Okolo 26 000 dětí umírá každým dnem, převážně z důvodů, kterým lze předejít. V roce 2006 zemřelo 9,7 milionů dětí do pěti let věku, což představuje 60 % pokles od roku 1960. Asi k polovině dětské úmrtnosti dochází v Africe. Přibližně 60 zemí tvoří 94 % úmrtí dětí do pěti let věku.
Podle odhadů organizace UNICEF by se ročně mohlo předejít jednomu milionu úmrtí dětí za cenu 1 miliardy USD za rok (v průměru 1 000 USD na každé dítě).Divné věci o mně #2

6. února 2015 v 20:56 | Em-ily
Myslím, že divné věci o mně se vám docela líbili..no a když jsem tak nad tím přemýšlela, jsem asi opravdu divná, protože přicházím pořád na nové a nové divné věci o mně :D. Tak jsem rozhodla udělat pokračování :D ..Snad se vám bude líbit tak, jako ten předchozí, který najdete TADY.

Ušetřete s webem PLNAPENEZENKA.cz - Unboxing z bonami.cz

5. února 2015 v 20:46 | Em-ily |  recenze
Ahoj!!
Určitě máte většina z vás stejný problém, jako já. Na internetu bych mohla nakupovat naprosto pořád, avšak většinou nemám ani za co, protože moje peněženka bývá skoro pořád prázdná. Před pár dny jsem ale narazila na internetu na skvělou stránku PLNAPENEZENKA.cz a hned po jejím vyzkoušením jsem se rozhodla, že vám o ní prostě musím napsat! Na stránce najdete plno obchodů, kde jsou slevy a navíc i s každým nákupem získáte peníze zpět! Jak to všechno funguje? Podle mě je to všechno dost jednoduché. Jako první krok, který musíte udělat je zaregistrovat se na web plná peněženka. Když se vám to podaří dostanete jako bonus za registraci 50 korun. Další bonusy můžete získat i například stažením chytré lištičky do svého prohlížece, která vás pak upozorní, že jste na stránce, na které s webem můžete ušetřit, a nebo pozváním svých přátel právě na tento web. Jak na to vám ale psát nebudu, je to všechno velmi podrobně popsané na vašem profilu na webu. Jak už jsem říkala, přes plnou peněženku můžete nakupovat na velkém množství internetových stránek, které jsem pro vás dala dohromady do jednoho obrázku. Omlouvám se, že jsou tam některé obchody dvakrát, ale brala jsem to podle kategorií, do kterých jsou obchody na webu přehledně rozděleny v horním menu.

UNBOXING - shirtinator.cz

4. února 2015 v 16:10 | Em-ily |  recenze
Ahoj všichni!
Dneska tu jsem s druhým článkem o webu shirtinator.cz ! Tričko už mi včera totiž přišlo, tak vám chci napsat, jestli splnilo mé očekávání :). Kdo první článek nečetl, může to napravit TADY. O stránce se tedy nemusím už ani rezepisovat, protože všechno potřebné jste se vlastně dočetli v předchzím článku:).