VLOG #1 // Prague + video

17. února 2015 v 22:11 | Em-ily
Dneska pro vás mám trošku delší článek + video - vlog z Prahy! Snad se bude líbit ♥
Jak asi víte, teď je takové to období jarních prázdnin. No a i já jsem se konečně dočkala! (Dělám jako kdybych do tý školy chodila..hmmm) Všichni jste nadšený z Eda Sheerana, já na něj mohla jít kvůli focení zadarmo, ale radši jsem si vybrala valentýnský víkend s Térou a s těma nejtalentovanějšíma klukama, který jsem měla tu čest poznat ♥ (No dobře, už nebudu hrát na city, a jdeme na to! :D..)


Hned v pátek po škole jsem měla ject s na víkend do Prahy ! V pátek na koncert kapel Just For Being, Kung-fu Girlz a First Class Ticket a v sobotu nás čekali australští Trophy Eyes, As It Is a kapela Trash Boat. Byla jsem týden předtím nemocná a ve čtvrtek, den předtím, než jsme měli ject se mi samozřejmě udělalo špatně. Ostatně jako vždycky, když mám ject někam, kam se opravdu těším. Takže jsem nakonec musela i odříct večerní kino a celý odpoledne jsem se léčila, abych byla v pátek fit! Nakoneč všechno dobře dopadlo a v pátek už mi bylo líp! Měli jsme školu jen do jedenácti, takže jsme už dopoledne vyrazily z Krumlova. Jeli jsme asi 4 hodiny, ale přežily jsme to docela v pohodě. Mpžná tomu pomohla ta vodka s džusem, kdo ví :D. V Praze jsme měli zarezervovaný hotel na oba dny. Teď přišel první bojový úkol. Dostat se na správnou adresu :D. No, občas to bylo dost náročný, protože Terka se v Praze vyzná ještě hůř než já, což nechápu, protože jsem si myslela, že nejhůř na tom musím být já :D. Poprvé jsme teda jeli trošku špatně ale naštěstí jsme si to včas uvědomily a než bylo šest hodin večer, už jsme Prahu znaly nazpaměť :D. To jsem trošku přehnala..tak tedy, kolem páté hodiny jsme konečně dorazily na hotel, kde jsme se ubytovaly. Bylo to tam vážně nádherný! Počítaly jsme, že přijedeme dřív, takže jsme nakonec měli jenom hodinku na přípravu, protože v sedm hodin měla začít akce, na kterou jsme šli a navíc jsme to měli docela z ruky. (A taky jsme se bály, že to nenajdem :D).

ANI JEDNOU JSME SE NEZTRATILY! :D Klub jsme našli asi po čtvrtém zeptání. Hned u vstupu jsme narazily na kluky z First Class Ticket. Tak jsme měli lehčí heart attack hned takhle na začátku...:D Když jsme přišli do klubu, už tam bylo docela dost lidí. Šli jsme si pro pivo a nachvíli si sedly před podium. Zanedlouho začli ale hrát First Class Ticket, tak jsme šli dopředu. Ostatně na ty jsme se totiž těšili asi nejvíc. Jsou z německa, a já už je straaašně moc dlouho neviděla. Hráli skvěle, což se očekávalo! Ale trochu mě mrzelo, že jim nedovolili přídavek, písničku Sleep Well o kterou jsme s Térou tak moc bojovali :D. Po nich přišli na řadu kluci z Kung-fu Girlz, to už jsme v sobě měli asi třetí pivo. No Jako bych byla na koncertě sex pistols!! Pokud posloucháte punk, tuhle kapelu maximálně doporučuji! Byla jsem na ní už dřív, ale neznala jsem je, takže jsem jim nevěnovala (někdy v roce 2012) na koncertě moc pozornost, ale teď už vím, jaká to byla chyba! Hráli fakt skvěle! No a jako poslední vystoupili kámoši z Just For Being, kteří ten večer zároveň i křtili svojí novou desku! Mám z jejich vystoupení takovou mlhavou vzpomínku, že jsem stála vedle Tomsna na podiu a zpívala písničku Forever..ale nevím jistě :D ..Večer se strašně moc povedl a když už jsme mysleli, že to nemůže být lepší....POKALI JSME KLUKY Z TROPHY EYES!!! Ano, z tý australský kapely, na kterou jsme měli jít den poté. Největší sranda byla, že jsme si z toho, že by jsme je mohli potkat dělali předtím s Térou ještě srandu. hah. Takže se nám splnil sen o den dřív! Vyfotili jsme se s Johnem (za velké podpory Morriho z fct :D) a já nebyla schopná slova. V klubu už byla nuda, kluci z německa taky odjížděli, tak jsme se pomalu vydaly na hotel. Přišli jsme asi už někdy v jedenáct, což nechápu a šli hned spát..

Protože jsme měli na hotelu menší nesrovnalost, rozhodly jsme se, že nakonec zůstaneme jenom jednu noc a v sobotu se vydáme navštívit po strašně dlouhé době mojí sestřenici. Bydlela zrovna asi hodinu od hotelu, ale nakonec jsme to dokázali a dopoledne jsme k ní konečně dorazily! :D Asi od tří jsme s Térou začli být nervózní a odpočítávat čas do doby, než konečně vyrazíme na druhý koncert do Rock Café. po 6 jsme konečně vyrazily a měli menší problémy klub najít. (Já jsem pořád říkala že je to naproti Vagonu! hah :D) Nakonec jsme našli, lístky jsme už měli takže jsme šli nejdřív pro pivo a pak si sednout před sál, který ještě nebyl otevřený. První hráli Trash Boat, docela krátce zdálo se mi :(. Potom přišli na řadu AS IT IS, na který jsme se těšili asi nejvíc...zahráli všechny naše oblíbené písničky, kromě A Song About A Girl, která sice není od nich, ale občas jí hrají, když je s nimi youtuber LukeIsNotSexy :D. Kterou jsme tedy na konci koncertu zpívali na celý sál jenom my dvě s Terkou. Naštěstí se k nám přidali i nějaké holky, takže to byl jen poloviční trapas :D. No a pak konečně Trophy Eyes. Kluci nás z pátku ještě poznali, takže jsme na konci koncertu dostali ještě jejich playlist, trsátka a paličku.

Po koncertě jsem byla zvlášť za každým členem ze všech kapel a nechala si něco nakreslit do mého destrukčního deníku :D. By jste nevěřili, jaký mají hudebníci na kreslení talent :D. Na závěr jsme předali Pattymu z AS IT IS dopis pro youtubera Luka Cutfortha, takže doufáme, že se to k němu co nejdříve dostane!..Moc děkuji Terce že za mě v některých chvílích mluvila anglicky, protože já nenacházela občas slov ani v češtině :D. Víkend se podle mě vyvedl na výbornou a snad někdy příště! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama