Vstávej, je ráno

24. února 2016 v 23:21 | Barbora |  recenzeTak jsem si tak říkala, že bych mohla konečně napsat recenze na nové věci, co jsem si objednávala...Když už jsem po dlouhém přemýšlení konečně vymyslela, jak článek nazvu, překvapil mě nynější titulek k tématu týdne. Děkuji, už po několikáté.
Abych na nový rok chodila všude čas, rozhodla jsem se, že si konečně pořídím nějaké hodinky. Vybírala jsem nějaké už asi tak pět let, ale nikdy jsem si žádné nekoupila. Chtěla jsem ale nějaké jednoduché a po zoufalém hledání jsem konečně našla jedny, které byly přesně podle mých představ. Jednoduché, minimalistické. Přesně takové, jaké jsem hledala. Jsem s nimi spokojená jak kvůli vzhledu, tak i kvůli kvalitě. Jestli sháníte nějaké podobné hodinky, můžu jenom doporučit!
Zároveň jsem ve stejnou dobu přemýšlela, co koupit mamce k narozeninám. Jak už asi tušíte, objednala jsem jí také hodinky. Jsou teda od stejné značky, zlaté a mnohem elegantnější. Jediné co by mně osobně na nich vadilo je ten pásek, který je takový né moc ohebný. (moje slovní zásobas je poslední dobou příšerná :D) Ale jinak myslím, že je mamka spokojená. Ještě jsem jí tedy neviděla, že by je měla na sobě, ale určitě se jí líbí. Říkala to! :D
Jak moje tak i hodinky pro mamku jsem kupovala opět jako mnoho dalších věcí na stránce POSTOVNEZDARMA.CZ. Nikdy jsem neměla nejmenší problém. Co se týče dodací lhůty, ta je u většiny produktů 30 dní. Mně hodinky přišly dpkonce i o něco dříve.
Kdybych nebyla spokojená, v žádném článku bych se ani nezmiňovala. Takže pokud taky sháníte hodinky, nabíhejte tam, mají obrovský výběr!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama