My H2OING

23. února 2018 v 20:47 | Barbora

Jak jste na tom s dodržováním pitného režimu? Já se musím přiznat, že se kolikrát musím hodně přemáhat a kontrolovat, abych vypila alespoň ty 2l za den. Někdy mám ale dny, kdy mi pitný režim nedělá nejmenší problém. Dříve jsem používala speciální aplikaci, která mi vždy připomněla, že se mám napít a mohla jsem si do ní i psát, kolik jsem toho za den vypila.

No a co když se k tomu pití nemůžete dokopat? Zkuste třeba tím, že si pořídíte nějakou pěknou pevnou lahev, která vám nějakou tu dobu vydrží a bude vás motivovat k tomu, aby jste se napili!

Moje lahev My Bottle z poštovnezdarma.cz, kterou jsem vám tu už jednou recenzovala mi bohužel dosloužila, tak jsem se rozhodla, že si na těch samých stránkách najdu nějakou lepší variantu této lahve.

My Bottle hodně tekla a nemohla jsem si ji nikam brát. Zároveň mám ráda lahve, které jsou z toho pevného plastu a obyčejné pet lahve mi nevyhovují.

Nedávno jsem tm narzila na tuto lahev, která je přesně z materiálu, který u lahví vyhledávám. Na stránkách Poštovné zdarma jí navíc mají v několika barvách a na každé je originální nápis. Já jsem se nakonec rozhodla pro tuto obyčejnou - průhlednou, ale najdete tam třeba i černou, zelenou, růžovou, modrou nebo třeba oranžovou.

Používám jí už asi měsíc a stále nezačala téct a navíc se dobře umývá. Tato lahev je navíc nerozbitná a její objem je 550ml. Na webu postovnezdarma.cz ji nyní seženete za 155,-.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama