Červen 2018

Kosmetické štětce z postovnezdarma.cz

22. června 2018 v 21:00
Zdravím, dnes tu mám pro vás ještě jednurecenzi a tentokrát to nebude kniha, ale další produkt z postovnezdarma.cz.

Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet kosmetické štětce. Přišlo mi jich 11 v téhle krásné bílo stříbrné kombinaci. Na webu si můžete vybrat štětce i v jiných barevných kombinacích, které obsahují černou, bílou, růžovou, zlatou a stříbrnou barvu.

Právě jsem se začala více zajímat o líčení, proto jsem se rozhodla si nejprve pořídit tyto neznačkové štětce za přijatelnou cenu. Zároveň jsem nechtěla používat něco, co by mé pleti spíše uškodilo. Tyto štětce mě ale velmi mile překvapily! Štětiny jsou krásně jemné a nepelichají. Krásně se drží a celkově mi vyhovují a nenašla jsem na nich zatím žádný nedostatek.

Štětce najdete na TOMTO odkazu za 199 korun. Jediné co mě na tomto produktu zklamalo bylo to, že štětce přišli jen v obálce. Čekala jsem, že přijdou v tom černém pouzdru, co mají na stránkách na obrázku. Na druhou stranu i přesto přišli v pořádku a neponičené.

Stanislav Skřička: OpRAWme se

22. června 2018 v 16:21 books
Ahoj,

opět tu mám po nějaké době recenzi na knihu z megaknihy.cz a tentokrát to je kniha trošku jiného žánru než obvykle čtu. Jedná se o knihu OpRAWme se, jejímž autorem je Stanislav Skřička a která pojednává o zdravé výživě a celkově o zdravém životním stylu.