bands

Knižní výzva 2018

23. února 2018 v 20:31 | Barbora
Tak je tu další rok a s ním i nová výzva pro všechny čtenáře, která bývá zveřejněna vždy na konci roku na databázi knih. Jsem ráda, že tento rok je výzva zase o něco težší a jsem strašně moc zvědavá, jak se s ní poperu. Výzvu z minulého roku, kdy jsem přečetla všechny naplánované knihy, najdete TADY. Celou výzvu pak najdete na databázi knih.
I tento rok vám sem přidám svůj seznam, kterým se můžete inspirovat. Pokud se také plánujete letos zapojit, napište mi dolů do komentáře na kterou knihu ze seznamu se těšíte nejvíce.

5 SECONDS OF SUMMER

3. června 2014 v 19:38 | Em-ily
Ahooj všichni! :)
Dlouho jsem přemýšlela, o čem psát, nakonec jsem se rozhodla! :) Mám pro vás strašně moc receptů na léto, ale na to si budete muset ještě chviličku počkat :P..
Dneska vám totiž napíšu něco o mojí další oblíbený kapele!..
No oblíbený...Nikdy by mě nenapadlo, že bych je já někdy mohla poslouchat. Ale jejich písničku jsou strašně chytlavý, kluci to jsou pěkní, ale hlavně škovní a talentovaní :3 ..A o kom že je teda vlastně řeč. Jde o Australskou kapelu 5 SECONDS OF SUMMER!

Nutno dodat, že Nutno Dodat jsou nejlepší!

7. května 2014 v 10:02 | Em-ily
Nutno dodat, že tenhle článek je zas o další mojí oblíbený kapele..

Diary: Potkala jsem 5 seconds of summer!!

18. dubna 2014 v 10:00 | Em
Všimla jsem si, že kapela 5 seconds of summer je teď docela oblíbená..takoví mladší One direction, nemám pravdu ?? Jenže tihle mi jsou teda aspoň sympatičtí..

Chtěla bych se s vámi podělit o to, co se mi v létě stalo..:D
Byla jsem na Slovensku u mojí kamarádky, a večer jsme se nudili tak jsme šli na chatroulette. Tam prostě zapnete webkameru, zmáčknete start a ono vám to hledá lidi z celého světa, jednoho vám to vybere a s tím se vidíte a můžete si psát..Moc nás to tam nebavilo, už jsme to chtěli vypnout, protože tam nikdo zajímavý nebyl... Ale řekli jsme si, že ještě jednou, naposledy to zkusíme. Ano, hádáte správně! Na webce se ukázali čtyři celkem pěkní kluci. Zkoušeli jsme s nima mluvit anglicky..pak nás napadlo, že to je určitě nějaká kapela, protože na to vypadali..tak jsme se jich zeptali, a oni řekli, že se jmenujou 5 seconds of summer a poslali nám odkaz na nějakou jejich písničku :D..no chápete to?! :D Celkem lituju že sem to nevěděla dřív..:D..Kecali jsme s nima fakt dlouho, ale pak se nám bohužel vypnul internet a s ním i hovor s nima :( ACHJO! Pak jsme je znovu hledali ale asi po půl hodině jsme to vzdali, protože jsme je už nemohli najít...:D Každopádně jejich hudba není mů šálek kávy, ale kluci jsou v tomhle směru každopádně šikovní a navíc ještě vtipní (a pekní), o to nic..:D:)

HENTAI CORPORATION

14. dubna 2014 v 11:00 | Em-ily
Dneska si odpočinete od mých názorů zase jednou...:D
Dneska totiž přispěju článkem do rubriky bands.
Jde o Pražskou kapelu HENTAI CORPORATION. Nejšílenější a nejkontroverznější z kapel v České republice, troufala bych si říct. Tahle partička hrající trash/rock'and'roll je známá hlavně svým přístupem k živým vystoupením kapely. Pokud jste na nich byli, nejspíš chápete co mám na mysli. Vystoupení téhle kapely jsou totiž naprosto šílené. Zpěvákovi totiž nedělá vůbec žádný problém se na pódium třeba svléknout..Já jsem na nich byla porvé asi před třemi roky na festivalu Natruc v Kolíně. Původně jsem šla úplně na jiné kapely, ale když hrála tahle party, měla jsem mezi programem výjímečně čas a protože jsem před festivalem jen letmo poslouchala nějaké z jejich písniček rozhodla jsem se, že se na ně půjdu podívat. Přišla jsem k pódiu, kde bylo se mnou a s mojí kamarádkou asi tak 5 lidí. Kapela naprosto na mol. Zpěvák se svlékal a řval do davu, že jsme hovna :D (Už chápete tu lásku na první poslech?? :D)
zl.-Zdeněk (bicí), Durex (basa), Ráďa (zpěv), Petr (kytara) a Franta (klávesy)

ATD

2. dubna 2014 v 18:44 | Em-ily
Ahoooj všichni:)
I dneska tu pro vás mám jeden článek..
Půjde o článek, do rubriky BANDS. Dnes budu psát o kapele ATD. 15.3.2013 to byl přesně rok od doby, kdy jsem na jejich koncertě byla poprvé. Tenkrát jsem na ně šla vlastně tak nějak 'omylem', protože hráli u nás v takovém menším klubu spolu s kapelou, ve které hraje můj kamarád. Pamatuju si, že kluci ten den měli dvoják...to znamenalo, že odehráli u nás a pak hned museli ject, protože ten samý večer museli stihnout koncert ještě v Pelhřimově, tuším:)..Ted den tam natáčeli i pár záběrů do svého tour videoklipu, kde jsem se taky na vteřinu objevila..:D Podívat se na něj můžete přímo tady↓..jsem někde ke konci s červeným trikem..:D..

Pipes and Pints

13. února 2014 v 18:25 | Barbara
Mám tolik nápadů, že jsem ani nevěděla, kde začít...
Dneska tu mám článek o mých nejmilejších Pipes and Pints
 
 

Reklama