people

Luke Cutforth

25. října 2014 v 11:59 | emily
Dneska tu mám něco pro ty, co rádi sledují videa různých youtuberů...
Osobně sleduju spoooustu takových lidí na youtube, ale jako asi každý i já mám svého oblíbence...
Je jím dvacetiletý Londýňan Luke Cutforth, který natáčí na yt různé tagy, challenge, ale i hudební videoklipy..No, a proč si mě tak získal? Má úplně přesně stejnej humor jako já a fakt v každém videu mě dokáže neskutečně pobavit. Je to prostě takovej blbeček, kterej si ze sebe umí udělat srandu..:D
Narazila jsem na něho přes kapelu As It Is, o které jsem tu už taky psala, když vystupovali v ČR...Luke je totiž s frontmanem kapely hodně dobrý kámoš a natáčí spolu videa a tak dáááále, takže takhle jsem ho našla.
Záměrně článek píšu až dneska, protože jsem čekala až zveřejní jeho včerejší video. Psal o tom asi už týden dopředu, že je z toho nervózní a tak..vůbec jsem nevěděla, co mám čekat, jeho videa bývají vtipná ale tohle video je jiný). Když pak přidal fotku kde byl nápis Coming out, asi jsem čakala, že se přizná k tomu, že je gay, protože to, jestli je, nebo není se všude hodně moc řešilo...ovšem to, co se v tom videu pak stalo mi doslova vyrazilo dech. Nikdy bych nic takovýho nečekala a popravdě ani nevím, co si o tom mám myslet. Luke totiž už dlouho chodí s youtuberkou Emmou BlackBerry. Oba je sleduju už delší dobu, natáčeli spolu spoustu videí, ale nikdy by mě nenapadlo, že spolu chodí. Tak. K tomu všemu se ve včerejším videu oba přiznali a vy se na to můžete podívat se mnou:)
#LEMMA is real! tenhle hashtag byl včera dokonce v trendech na twitteru :D..Takže, jak už jsem několikrát říkala. Pokud je to fakt pravda..protože možnost, že si jen dělají srandu tady pořád je..pokud je znáte dýl tak asi chápete..:D..pokud je to tedy pravda, strašně moc jim to přeju!! :)

RICKI HALL

14. května 2014 v 13:20 | Barbara
Ricki Hall.
Dá se říct, že se docela kamarádí s Jimmym Q., o kterém jsem vám už jednou psala...:D
Jo, jde o dalšího fešáka, jménem Ricki Hall. Ricky je 25ti letý model žijící v Londýně, který podepsal smlouvu s jednou z nejlepších agentur v Londýně, a to sice s Nevs Model Agency!
Tak..a už víte, jak se mu to povedlo..? ;-)

The Twins No Frills

24. dubna 2014 v 20:07 | Em-ily
The Twins (No Frills - Vanessa & Arna)
Vanessa a Arna Rogers jsou 18ti letá dvojčata z Austrálie. Jsou velmi nadané co se týče zpěvu, skládání písniček, ale taky módy! V tomto ohledu jsou podle mě naprosto šílené..no ostatně posuďte sami..

Co mě baví kromě punku ??

19. dubna 2014 v 10:10 | Em-ily
Inspirací napsat tenhle článek mi byla určitě Gabča a její článek Co poslouchám kromě punku. Stejně jako ona totiž nejsem jenom punkovej člověk...
V tomhle článku bych chtěla zmínit pár českých interpretů, o kterých by jste řekli, že mě nikdy nemůžou zajímat, už třeba jenom pro to, že dělají hudbu, o kterou se já moc 'nezajímám'.
A o kom že teda budu vlastně psát??

Jimmy Q.

17. dubna 2014 v 10:19 | Barbora
James Edward Quaintance III.
Skateboarder. Tatér. Model. Američan, který vzal módní svět útokem.
Jimmy je známý hlavně jako model, skate-boardista a nezapomenutelný svým osobitým stylem.
Spolu s Ricki Hallem můj nejoblíbenější model!
 
 

'Zombie boy' RICK GENEST

12. dubna 2014 v 16:47 | Barbora
ZOMBIE BOY.
Tak se přezdívá sympaťákovi, jménem Rick Genest. No, sympaťák. To je asi hádám hodně věc názoru. Někomu se jeho zevnějšek líbit nemusí, což samozřejmě přijímám a chápu, avšak mě tihle "jiní" lidé prostě nějakým způsobem strašně přitahují.
O Rickovi by jste mohli vědět například z videoklipu Born this way od Lady Gaga, kde se ukázal přímo po jejím boku.
 
 

Reklama