recepty

Letní recepty

22. června 2014 v 18:20 | Em-ily
No a aby těch receptů nebylo málo, mám tu pro vás pět jednoduchých receptů na léto.
Jako první tu mám

Citronovo-Meduňková Limonáda

Myslím, že je to víc než jasný. Prostě do džbánu nalejete vodu, vymačkáte do ní čerstvou citronovou šťávu a navch dáte kolečka citronu a čerstvou meduňku, popřípadě můžete přidat i mátu. A než se do toho pustíte, doporučuju nechat chvíli vychladit ))

VEGANOTIC 1/200

13. června 2014 v 17:49 | Em-ily
Tak, jak už jsem před nedávnem psala, rozhodla jsem se, že zvládnu všechny recepty ze stránky VEGANOTIC.CZ
Protože, jak už o mě jistě víte, se s kuchyní moc nekamarádím, začla jsem něčím lehčím..

1/200

Těstoviny s krémovou omáčkou, rajčaty a lilkem
Celý recept najdete TADY!

VEGANOTIC.CZ

10. června 2014 v 12:00 | Em-ily
No a když už jsme u toho vaření a pečení (haha) tak jsem se rozhodla, že začnu dělat recepty podle stránky http://www.veganotic.cz/. A jo, udělám je úplně všechny! :D :))
Je to úplně boží stránka plná veganských receptů. Tenhle web píše sympatická slečna Bižu, která je vegankou už téměř 9 let :)).
Recepty jsou rozdělený do mnoha kategorií jako jsou třeba Dorty, Hlavní jídla, Snídaně, Omáčky, nebo třeba jídlo s tofu.
Nic takovýho by mě asi nenapadlo nebýt filmu Julie a Julia, e kterém hraje hlavní roli právě Julie, která se rozhodne uvařit všechny recepty z kuchařky od Julie Childové a píše o tom blog. Dala si za úkol, že za rok musí uvařit všech nějakých 350 receptů..:)

Takže cooming soon! :D..už se na to strašně těším! )

JInak po celé léto bude tady na mém blogu probíhat soutěž. O co půjde se ale dozvíte až na konci měsíce :). Tak doufám, že se někdo zapojí.)
Taky se budu snažit sem dávat víc článků stejně jak tomu bylo před nedávnem. Poslední dobou jsem vás totiž dost zanedbávala, vím -_- :D..

Trdelník

8. června 2014 v 12:03 | Em-ily
Dneska tu pro vás mám další recept.
Tentokrát jsem zkoušela dělat TRDELNÍKY :3. Protože bydlím ve městě, kde stánky s touhle dobrotou potkám nejmíň 5x za den..a skoro vždycky na to mám strašnou chuť :D..
Čekala jsem teda těžší recept..takže to není nic těžkého:) ..a jak já vždycky říkám, když jsem to zvládla já, zvládnou to všichni :)

Mléčné řezy

31. května 2014 v 16:18 | Em-ily
Dneska tu pro vás mám další recept, tentokrát na MLÉČNÉ ŘEZY :3
Je to vlastně to samé, jako kinder mléčný řez, takový to co se dá normálně koupit v obchodě..
No, ještě že to chutná líp, než to vypadá :D...

Healthy ice cream :3

3. května 2014 v 10:15 | Em-ily
Ahoj všichni!!
Tentokrát tu pro vás mám po delší době zase nějaký ten recept! ..No a protože začalo být venku hezky, neni to recept na nic jiného, než na zmrzky! ♥ Zkusila jsem pro vás zatím první tři příchutě..takže jdeme na to :)...

Čokoládové muffiny-Bon apetit!

16. dubna 2014 v 12:00 | Em-ily
Dnes trošku odbočíme od mých obvyklých témat..
Je to tak! Mám tu pro vás konečně první článek do rubriky Bon apetit..
Jako první jsem pro vás vyzkoušela výborné čokoládové muffiny. JUM! Recept je vážně jednoduchý. Když jsem to zvládla já, zvládne ho už opravdu každý :D..tak jdeme na to :)
 
 

Reklama